Co nas wyróżnia?

 

 1. Jako jedyna uczelnia na Pomorzu Zachodnim uzyskaliśmy wyróżniającą ocenę Polskiej Komisji Akredytacyjnej, co oznacza, że kształcimy na bardzo wysokim poziomie.
 2. W Rankingu Kierunków Studiów Perspektywy 2017 kierunek Ekonomia oraz Finanse i Rachunkowość na naszym Wydziale uplasowały się najwyżej w Szczecinie!
 3. W 2017 roku  po raz kolejny zajęliśmy pierwsze miejsce w Rankingu Szkół Wyższych kształcących na kierunkach turystycznych.
 4. Jako jedyny wydział w regionie  przygotowujemy do uzyskania certyfikatu IPMA, który jest jednym z najbardziej popularnych i rozpoznawanych certyfikatów w obszarze zarządzania projektami.
 5. Nasza kadra to w znacznej części praktycy, którzy dzielą się swoją wiedzą w sposób interesujący i nowoczesny.
 6. Nasi studenci we współpracy z biznesem i samorządem  realizują wspólne projekty rozwojowe i badawcze, dzięki czemu nie mają problemu ze znalezieniem praktyk, staży i późniejszego zatrudnienia.
 7. Umożliwiamy i pomagamy naszym studentom wyjeżdżać na programy wymiany studenckiej, czy to w Polsce w ramach programu MOST czy za granicę - Erasmus+.
 8. Organizujemy liczne dodatkowe wykłady i spotkania dla studentów ze znanymi osobami z biznesu, celem przybliżenia specyfiki danej branży oraz odnalezienia się na rynku pracy.

 

Dodatkowo:

 • Na wydziale prężnie działają koła naukowe, m.in. z turystyki, komunikacji marketingowej, logistyki, zarządzania, finansów czy mediów.
 • Posiadamy nowoczesny budynek z przestronnymi klimatyzowanymi salami i nieodpłatnym wi-fi w całym budynku.
 • Część zajęć odbywa się w specjalistycznych laboratoriach i pracowniach badawczych (w ramach Service InterLab), np. sali z symulatorami logistycznymi, laboratorium bankowym, laboratorium giełdowym, laboratorium turystycznym, pracowni fokusowej czy call center. Dzięki temu nasi studenci mogą w praktyce sprawdzić swoje umiejętności.
 • Dysponujemy nowoczesną multimedialną biblioteką i czytelnią z wieloma stanowiskami komputerowymi oraz darmowym dostępem do internetu.
 • Nasi studenci angażują się w wiele inicjatyw na rzecz swojego rozwoju oraz społeczności lokalnej, zdobywając dzięki temu nowe umiejętności oraz kwalifikacje.

 

Dla nas liczy się zarówno wiedza, rozwijanie zainteresowań, 

jak i integracja - poczuj się jak w rodzinie:)

 

« powrót